K7 Company

چرا ضد ویروس K7 ؟

این سوال ممکن است به ذهن بسیاری از کاربران برسد اما پاسخ به آن چیست؟
ضد ویروس "K7" محصول برتر در میان نرم افزارهای ضد ویروس جهان است. این حقیقت که این شرکت دارای سابقه طولانی بیش از بیست سال  در زمینه طراحی ، توسعه، تولید و تحقیق  بر روی نرم افزارهای امنیتی می باشد موجب شده است  تا بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد. آزمایشگاهها و لابراتوارهای این شرکت بصورت 24 ساعته و بدون وقفه مشغول رصد و شناسایی  انواع تهدیدات امنیتی موجود در فضای سایبری بوده و با ارائه سیستم های حفاظتی چند لایه و روزآمدی متعدد، اطمینان و محیط امنیتی کامل برای کاربران به ارمغان می آورد.
ما مفتخر به کسب گواهینامه طلایی از شرکت مایکروسافت و همچنین جوایز و نشانهای متعدد دیگری از سایر سازمانها  و شرکت های بین المللی و مقایسه کننده نرم افزارهای ضد ویروس می باشیم. به عنوان مثال نرم افزارهای امنیتی شرکت "K7" به طور متوالی در سالهای 2010 و 2011 به عنوان برترین نرم افزار ضد ویروس از سوی سایت "AV-Comparatives"  در تست عملکرد و کارایی و همچنین  برترین نرم افزار به حهت حفاظت، بازسازی و کارآمدی از "AV-Test" گردیده است.
ما دائما در حال تلاش برای یافتن و ایجاد الگوریتمهای بهتر و پیشرفته تر جهت مقابله با تهدیدات روزافزون امنیتی می باشیم. یکی از این راهکارها ایجاد فنآوری نوین و منحصر به فرد نانو سکیوریتی (NST) و افزودن آن به کلیه محصولات امنیتی "K7" می باشد. زمانی که شما یکی از محصولات "K7" را خریداری می نمایید در حال خرید یک نرم افزار هوشمند و توسعه یافته با قابلیت بالا جهت حفاظت جامع و یکپارچه از رایانه خود هستید. اکنون سوال اصلی این است که چرا شما نرم افزاری با این قابلیت را جهت حفاظت از رایانه خود انتخاب نمی کنید؟


پاسخ سوالات فنی

K7