K7 Company

درباره شرکت K7

در تابستان سال 1991 آقای "Jayaraman Kesavardhanan " اولین گام خود جهت ورود به دنیای بزرگان فنآوری اظلاعات و تبدیل شدنش به یک ستاره را برداشت. او شرکت "K7" را به عنوان اولین شرکت مستقل در زمینه طراحی و ساخت نرم افزارهای ضد ویروس در هند تاسیس نمود. در سال 1992 شرکت "K7" با مدیریت وی اولین نسخه نرم افزار ضد ویروس را با عنوان "VX2000" مبتنی بر سیستم عامل "DOS" منتشر کرد. این محصول با ورود خود به بازار موجب موفقیت چشمگیر تجاری و تثبیت موقعیت "K7" در صتعت نرم افزارهای ضد ویروس جهان گردید. در ادامه در سال 1994 شرکت "K7"  یک موتور رمز گشایی عمومی را به عنوان ابزاری حیاتی جهت مقابله با ویروسهای شایع در آن زمان طراحی نمود.
پس از چندین سال تحقیق و  تلاش بی وقفه طراحان در توسعه نرم افزارهای ضد ویروس در سال 2002 شرکت "K7" نرم افزار حفاظت یکپارچه خود را تحت عنوان "K7 Total Security" به بازار ارائه کرد. این محصول متشکل از  بخشهای مختلفی از جمله ضد ویروس، ضد جاسوس افزار، ضد هرزنامه، دیواره آتش  و کنترل والدین و حریم خصوصی بوده و می توانست حفاظت کاملی را برای رایانه کاربر فراهم نماید.
سال 2003 سالی مهم و حیاتی در سرنوشت این شرکت بود. شرکت "K7" در این سال اقدام به عقد یک قرارداد مشارکتی سودآور با شرکت بزرگ ژاپنی "Sourcenext" جهت فروش نرم افزارهای پرطرفدار امنیتی خود کرد. شرکت ژاپنی "Sourcenext" به عنوان سریعترین شرکت در حال رشد در ژاپن مطرح بود و توانست به این وسیله نرم افزارهای امنیتی "K7" را در بازارهای رقابتی به عنوان برترین محصول معرفی و به فروش رساند.
در سال 2007 شرکت "K7" شروع به گسترش و توسعه مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاههای خود در "OMR" نمود. این آزمایشگاهها با چشم اندازی از آینده به منظور ارائه راهکارهای دفاع آنلاین و طراحی نرم افزارهای امنیتی جامع و یکپارچه نه فقط برای سازمانهای بزرگ بلکه برای شرکتهای کوچک و همچنین کاربران خانگی  توسعه یافت.

همکاری های فنی و آکادمیک با دانشگاه مجازی ایرانیان

نمایندگی رسمی K7Computing در ایران افتخار آن را دارد دوره های امنیت شبکه و مقابله با هک را  در دوره های مختلف دانشگاهی با همکاری موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان برگزار نماید.
این دانشگاه یکی از اولین دانشگاه های مجازی کشور است که قطب امنیت سایبری در کشور محسوب می گردد. کلیه دوره ها بصورت آموزش مجازی است و از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی موسسه ایرانیان خدمات آموزشی خود را ارائه می دهد.


پاسخ سوالات فنی

K7