K7 Company

جوایز و گواهینامه ها

نرم افزارهای امنیتی "K7" با استفاده از آخرین فنآوری ها در زمینه مقابله با تهدیدات امنیتی تبدیل به محصولاتی قدرتمند و برتر شده اند. در ادامه فهرستی از جوایز و گواهینامه های دریافتی این شرکت در زمینه های مختلف از جمله: میزان تشخیص، رابط کاربری، عملکرد و کارایی، سازگاری با سیستم عامل، رفتار نرم افزار و موارد دیگر ذکر گردیده است:

گواهینامه "+Advanced" سال 2011 از "AV-Comparatives"

AV-Comparatives"K7" در آزمون عملکرد و کارایی  سایت "AV-Comparatifves" در آگوست سال 2011 موفق به کسب بالاترین امتیاز گردید. در این آزمون مواردی چون گارد حفاظت پیشگیرانه، تست "PUA" ، عملکرد و استفاده از منابع سیستمی مورد آزمایش قرار گرفت که محصولات امنیتی این شرکت به دلیل کسب بالاترین امتیاز در بین سایر محصولات امنیتی نشان "+Advanced" را در آزمون عملکرد کلی دریافت نمود.
لازم به ذکر است سایت "AV-Comparatives" یک مرکز مستقل امنیتی جهت ارزیابی نرم افزارهای ضد ویروس بوده و مقر اصلی آن در کشور انریش می باشد.
نتایج آزمون عملکرد و کارایی نوامبر سال 2011 سایت "AV-Comparatives"
نتایج آزمون عملکرد و کارایی آگوست سال 2011 سایت "AV-Comparatives"

گواهینامه "+Advanced" سال 2010 از "AV-Comparatives"

AV-Comparativesسایت مقایسه کننده "AV-Comparatifves" نرم افزار "K7 Antivirus" را به عنوان نرم افزار برتر در میان 19 محصول امنیتی دیگر معرفی نمود. این نرم افزار در آزمونهای  گارد حفاظت پیشگیرانه، تست "PUA" ، عملکرد و استفاده از منابع سیستمی مورد آزمایش قرار گرفت و با کسب بالاترین امتیاز در بین سایر محصولات امنیتی موفق به دریافت نشان "+Advanced"  در آزمون عملکرد کلی گردید.
نتایج آزمون عملکرد و کارایی دسامبر سال 2010 سایت "AV-Comparatives"

جایزه "AV-Comparatives"

AV-Comparatives"K7" بدلیل قدرت بالا در شناسایی انواع بدافزارها در اولین سال حضور خود در آزمونهای مقایسه ای "AV-Comparatives"  موفق به دریافت جایزه در تمامی آزمونها گردید. این نرم افزار در آزمونهای  گارد حفاظت پیشگیرانه، تست "PUA" ، عملکرد و استفاده از منابع سیستمی مورد آزمایش قرار گرفت و جایزه طلایی (Gold Award) در عملکرد کلی را از آن خود ساخت.

جایزه "AV-Test"

AV-Testنرم افزار "K7 Total Security" در آزمونهای مرکز تحقیقاتی "AV-Test" که مقر آن در کشور آلمان می باشد توانست نتایج خیره کننده را کسب نماید.
این نرم افزار در آخرین آزمونهای این مرکز که در تاریخ نوامبر و دسامبر سال 2011 برگزار گردید توانست با موفقیت کلیه مراحل تست را پشت سر گذاشته و گواهینامه "AV-Test" را در میزان شناسایی، قدرت تشخیص، کارایی و قابلیت استفاده بدست آورد.
دریافت جزییات بیشتر

گواهینامه "CheckMark Platinum"

Checkmark Platinumگواهینامه "CheckMark Platinum" عنوان گواهینامه امنیتی منحصر به فردی است که تنها به محصولات امنیتی که موفق به کسب بالاترین سطح عملکرد و کارایی در آزمونها باشند تعلق می گیرد. این آزمونها در تمام  24 ساعت روز، هفت روز هفته و 365 روز سال بصورت پیوسته و بدون وقفه بر روی محصولات امنیتی انجام می پذیرد. در این آزمونها  رفتار محصولات امنیتی در  مقابل انواع گوناگون تهدیدات امنیتی و برنامه های مخرب که توسط لابراتوارهای تحقیقاتی "West Coast Labs"  در سراسر آمریکا شمالی و جنوبی، آسیا و اروپا جمع آوری می شوند مورد ارزیابی قرار می گیرند.

گواهینامه "CheckMark"

CheckMarkگواهینامه "CheckMark" گواهینامه مهم و معتبری بوده که توسط لابراتوار های "West Coast Labs" به نرم افزارهای امنیتی اعطا می گردد. در این لابراتوارها گروهی از برترین محققان و متخصصین مجرب در زمینه امنیت مشغول به فعالیت بوده و نرم افزارهای امنیتی را در زمینه های مختلف از جمله عملکرد، کارایی بخشهای مختلف، سازگاری با سیستم عامل و ... مورد ارزیابی قزار می دهند. کسب این گواهینامه به منزله استاندارد بودن محصولات و مطابقت آنها با نیازهای کاربران می باشد.

جایزه "VB100"

VB100ویروس بولتن نام مهمترین و قدیمیترین مرکز مستقل و مقایسه کننده نرم افزارهای امنیتی بوده و مقر آن در کشور انگلستان می باشد. این مرکز هر دو ماه یکبار اقدام به برگزاری آزمون مقایسه ای در زمینه های مختلف از جمله هوش مصنوعی و گارد حفاظت پیشگیرانه در بین نرم افزارهای امنیتی شرکت کننده می نماید. هر یک از نرم افزارهای ضد ویروس که بتواند امتیازات لازم را کسب نمایند موفق به دریافت نشان "VB100" می گردد.

گواهینامه "Microsoft Windows Vista"

Microsoft Windows Vistaنرم افزار "K7 Total Security" موفق به دریافت گواهینامه "Microsoft Windows Vista" به جهت تطابق کامل با کلیه نسخه های ویندوز ویستا (32 و 64 بیتی) گردیده است. همچنین این محصول مورد ارزیابی های مستقل دیگری در رابطه با میزان عملکرد، وجود استانداردهای حریم خصوصی تععین شده توسط ائتلاف ضد جاسوس افزارها، کارایی و قابلیت اطمینان بر روی رایانه های شخصی  قرار گرفته است.

گواهینامه "Microsoft Gold"

Microsoft Goldبالاترین گواهینامه مایکروسافت"Gold Certified Partner" می باشد. این گواهینامه به نرم افزارهایی اعطا می گردد که بیشترین تطابق را با محصولات مایکروسافت داشته باشند. کسب گواهینامه مذکور موجب افزایش اطمینان کاربران به نرم افزار و حفظ و بقای آن در بازارهای رقابتی می گردد.

گواهینامه "ICSA"

ICSAآزمایشگاه "ICSA" گواهینامه خود را به نرم افزار ضد ویروس "K7 Total Security"  به جهت تطابق کامل با رایانه های دسکتاپ در شیکه اعطا نموده است. این گواهینامه موجب ارتقاء جایگاه نرم افزار ضد ویروس به عنوان یک ابزار مطمئن با قابلیت بالا جهت مقابله با طیف وسیعی از تهدیدات امنیتی می گردد.

گواهینامه "TUV"

TUV"TUV" مخفف گواینامه اعطایی است که پس از انجام آزمونهای مختلف از سوی گروه آلمانی "Tekit" به نرم افزارها اعطا می گردد. این گواهینماه فقط و فقط به نرم افزارهای امنیتی که موفق به شناسایی 100 درصد ویروسهای "Wild List" (مرکز مانیتورینگ و گردآوری کننده شایع ترین ویروسها)، عدم دارا بودن خطای شناسایی(False Positive)، به روز رسانی منظم و دیواره آتش با کارایی بالا باشند اعطا می گردد.

گواهینامه "Compatibe with Windows 7"

Windows 7تنها نرم افزارها و دستگاههای جانبی موفق به دریافت این گواهینامه از مایکروسافت می شوند که در آزمونهای برگزار شده تطابق کامل با سیستم عامل ویندوز 7 داشته باشند. این نرم افزارها بدون هیچگونه نگرانی و خطایی از سوی کاربر قابل نصب و بهره برداری خواهند بود.پاسخ سوالات فنی K7